Маркетплейси — тип веб-сайту електронної комерції, де інформація про товар чи послугу надається кількома третіми сторонами. Маркетплейси характеризуються тим, що розроблена спеціальна платформа для надання послуг електронної комерції, розроблено інструменти для замовлення продукції, відгуків, огляд товару чи послуг, але найхарактернішою рисою є наявність багатьох продавців на одному ресурсі. Маркетплейси не мають складських приміщень чи запасів товару, фактично, здійснюють інформаційні послуги зв'язка між покупцем та продавцем.

За оцінками фахівців, до 2025 року частка маркетплейсів на європейському ринку e-commerce досягне 65%. Ще більші показники очікуються на відповідному ринку Сполучених Штатів.

Маркетплейси поділяють на кілька типів:

онлайн-мультимаркети (такі як RozetkaProm.ua);

аукціони (такі як Ebay); класифайди — майданчики для оголошень (такі як OLX);

прайс-агрегатори — майданчики порівняння цін (Hotline.ua);

спеціалізовані або кастомні майданчики (Elscor Express Beauty).  

Чому ми?

Маркетплейс Elscor Express Beauty – це компактна спеціализована платформа, де товар підбирається з урахуванням рекомендацій фахівців та порад від косметологів, які працюють у нашій компанії чи є нашіми консультантами. Оскільки ми не є виробником або прямим продавцем товару, для нас дуже важливо підбирати надійних постачальників, які не тільки надають товар високої якості, але і здійснюють своєчасну доставку замовлень. Для того, щоб максимально відповідати вашим очікуванням, ми перебуваємо на постійному зв'язку з вами і нашими постачальниками. Пишіть нам, наскільки ви задоволені якістю товару і своєчасністю доставки, наскільки зручні процедура замовлення та зворотний зв'язок; що нам потрібно поліпшити, щоб максимально відповідати вашим запитам. І, звичайно, нам дуже важливо знати, які новинки ви хотіли б побачити на нашому майданчику найближчим часом.

Задоволений покупець - наша головна мета! 

Схожі статті

Зараз: Післяплата / Незабаром: оплата картками

Працює на Shop-Express

up