Поговоримо про очищення шкіри обличчя? Чи завжди ми робимо це правильно? Чи не завдаємо своїми звичками зайвих проблем собі ж? Давайте спробуємо це з'ясувати.
Будь-яка процедура, б'юті-ритуал, повинна починатись з миття рук. І тільки після цього ми приступаємо до очищення шкіри обличчя і шиї.
Тут треба розділити на підпункти: гігієнічне вмивання і демакіяж. Як би цього не хотілося, але це дві різні по задачам процедури, які потребують різних підходів і різних засобів.
Сьогодні ми говоримо саме про гігієгічну процедуру - вмивання, змивання бруду, зайвого себуму, залишків засобів для догляду і т.п.
Для того, щоб не з'являлись подразнення на шкірі, не руйнувався епідермальний бар'єр шкіри, не посилювалася сухість або, навпаки, не додавалося б зайвого себуму, потрібно ретельно обирати засіб для вмивання з урахуванням типу шкіри і наявних проблем (сухість, акне, підвищена жирність і т.д.)
На сьогоднішній день в світі існує безліч засобів, які можна підібрати для вирішення навіть досить складних косметологічних завдань.
Якщо ваша шкіра має схильність до жирності, краще обирати гелі. Вони зазвичай мають більш плотну структуру і включають в собі себорегулюючі, матуючі і дезінфекуючі компоненти.
Якщо ваша шкіра схильна до сухості, вам більше підійдуть легкі пінки та муси. Вони м'яко працюють і мають в своєму складі пом'якшуючі інгредієнти. Теж стосується і чутливої шкіри.
Не застосовуйте для вмивання надто гарячу воду. Це руйнує ліпідний бар'єр епідермісу й веде до зневоднення, сухості шкіри і посилює вироблення себуму.
Сама процедура вмивання повинна займати декілька хвилин. Вспінений руками засіб ми наносимо на шкіру і ретельно масуємо шию і обличчя, приділяючи особливу увагу T-зоні, лінії росту волосся і підборіддю. Потім все ретельно змиваємо великою кількістю води кімнатної температури.
Процедуру вмивання не слід проводити частіше двох раз на день (ранок-вечір). Часте вмивання засобами, які б м'які вони не були, порушують епідермальний бар'єр шкіри й кислотну мантію епідермісу, що веде до зневоднення, сухості та швидкій появі зморшок.
І ще один важливий момент - після вмивання не треба терти обличчя рушником, а просто промокніть зайву вологу з обличчя і шиї, не розтягуючи шкіру. Далі вже ідуть етапи тонізації і інших пунктів по догляду за шкірою.
Якщо ви будете правильно ставитися до очищення шкіри, вона віддячить вам своєю сяючою красою.
В нашому магазині представлені засоби для вмивання різних виробників, які направлені на вирішення різних проблем із шкірою обличчя. Заходьте, читайте опис засобу, обирайте свій. І сяйте! 

Схожі статті

Зараз: Післяплата / Незабаром: оплата картками

Працює на Shop-Express

up