Промайнуло літо зі спекотними днями, відпустками, засмагою і морською солоною водичкою (кому пощастило -:). Тому наша шкіра потребує відновлення і захисту від надмірної сухості і негативного впливу ультрафіолету.

В осінній період шкірні покриви слід відновлювати і зміцнювати, підживлювати і зволожувати, тому що вони починають реагувати на будь-який зовнішній вплив, і подразнення на обличчі можуть виникнути навіть від холодного вітру, бо через вплив агресивних зовнішніх факторів підвищується чутливість у будь-якого типу шкіри.

Які ж заходи цьому відновленню допомогають? Це вітамінізація, питний режим і зміцнення імунітету.

Осінь багата на врожаї і, безумовно, організм потрібно насичувати вітамінами і корисними елементами з середини. Їсти сезонні овочі і фрукти, пити свіжеприготовлені соки. Пити воду в потрібній кількості. Не забувати про прогулянки на свіжому повітрі.

Також настає пора, коли нам потрібно підтримати і нашу шкіру, підправити те, що завдала спека і яскраві сонячні проміні.

В чому ж полягає особливість осіннього догляду за шкірою?

В першу чергу, це зволоження і живлення. У зв'язку з тим, що холода приходять поступово, то і догляд має підлаштовуватись під зовнішні умови.

На початку осені дні ще сонячні і теплі, тому сонцезахісні креми залишаються актуальними. Осінній фільтр має бути в діапазоні 10-15 SPF, в залежності від кольору шкіри. Але денний крем може бути вже більш щільним і насиченим. А нічний – поживним і густим, з достатнім вмістом корисних речовин.

Осінній крем обов'язково містить:
-  ліпіди (масла, цераміди) - щоб підтримати епідермальний бар'єр;
- зволожуючі компоненти - щоб запобігти зневодненню від перепаду температур, опалення, вітру;
-  антиоксиданти - потрібні завжди, а восени особливо, щоб відновити шкіру.

Тонізація обов'язкова, як і завжди. Тоніки і гідролати залишаються на наших туалетних столиках. Якщо є потреба щось скорегувати (в першу чергу, це стосується проблемної шкіри) - обирайте лікувально-профілактичні тоніки.  Наприклад, з АНА і ВНА кислотами, їх краще всього використовувати саме восени, коли сонце вже не таке активне.

Очищення шкіри залишається незмінним обов'язковим атрибутом процедур по догляду.

Хочеться зауважити, що осінній сезон - найкращий час для застосування живильних сироваток, які наносяться під денний крем. Щоб запобігти втраті вологи в осінній сезон, використовуйте інтенсивно-зволожуючі сироватки з амінокислотами, алое вера, молочною та гіалуроновою кислотами, водоростями, скваланом, колагеном,  гліцерином.

Також не забуваємо про маски. Вони повинні зволожувати шкіру, насичувати її живильними компонентами і вітамінами та зміцнювати епідерміс, готуючи його до зимового сезону.

Крім того, осінь - це пора пілінгів, відбілювання, масажів, ліфтінг-процедур та глибокого очищення. Але ми рекомендуємо за такими процедурами звертатись до професіоналів.

Якщо не забувати ці нескладні правила, то ваша шкіра буде мати здоровий вигляд і буде готова до більш складних зимових випробувань.

Любіть себе! Даруйте собі задоволення! Насолоджуйтесь життям і осінніми барвами!


Приємної вам осіні, друзі!  

Схожі статті

Зараз: Післяплата / Незабаром: оплата картками

Працює на Shop-Express

up