Блог

День Святого Валентина як свято закоханих бере свій початок принаймні з 14 століття. 

Несульфатований глікозаміноглікан, що входить до складу сполучної, епітеліальної і нервової тканин. 

Дорогі друзі! Щиро вітаємо вас з Новим 2022 Роком та Різдвом Христовим!

Пептиди (грец. – живильний) – природні або синтетичні сполуки, молекули, побудовані із залишків амінокислот, з'єднаних в ланцюг пептидними  зв'язками. 

Починаємо цикл невеличких статей для ознайомлення з рядом складових, які найчастіше зустрічаються в засобах по догляду за шкірою. 

Промайнуло літо зі спекотними днями, відпустками, засмагою і морською солоною водичкою (кому пощастило -:). Тому наша шкіра потребує відновлення і захисту.

Дорогі друзі, напередодні 30-ти річчя Незалежності України ми вирішили згадати найбільш поширені рослинні символи нашої країни.

Стан шкіри безпосередньо залежить від колагену, що є основою сполучної тканини, яка відповідає за еластичність шкіри.

Поговоримо про очищення шкіри обличчя? Чи завжди ми робимо це правильно? Чи не завдаємо своїми звичками зайвих проблем собі ж? 

Маркетплейси — тип веб-сайту електронної комерції, де інформація про товар чи послугу надається кількома третіми сторонами. 

Будь-яка будівля починається з фасаду, який ми бачимо першим.  Так і з людиною: "зустрічають по одежі", фасаду, так би мовити. 

Дозвольте представитись: ми невелика, але дуже цілеспрямована компанія, що існує на ринку з 2013 року. Ми – відносні початківці в амплуа блогерства. 

Зараз: Післяплата / Незабаром: оплата картками

Працює на Shop-Express

up